Agnesa Vuthaj vjen si gjithmonë me plot stil dhe elegancë

Agnesa Vuthaj vjen si gjithmonë me plot stil dhe elegancë
Agnesa Vuthaj vjen si gjithmonë me plot stil dhe elegancë
Agnesa Vuthaj vjen si gjithmonë me plot stil dhe elegancë

Ajo është një nga femrat më të komentuara dhe më të pëlqyera shqiptare.

Agnesa Vuthaj gjithnjë zë një fokus të veçantë në mediat rozë.

Bukuria natyrale dhe ëmbëlsia janë tiparet që e karakterizojnë, por ajo shquhet edhe për stilin unik.

Së fundmi vjen në një palë komple

te të qëndisura ngjyrë blu të hapur, teksa shkëlqen me linjat dhe karizmën e saj./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/