Agnesa Vuthaj mbulon me flokë këtë defekt që nuk e keni vërejtur!

Agnesa Vuthaj mbulon me flokë këtë defekt që nuk e keni vërejtur!
Agnesa Vuthaj mbulon me flokë këtë defekt që nuk e keni vërejtur!
Agnesa Vuthaj mbulon me floku00eb ku00ebtu00eb defekt qu00eb nuk e keni vu00ebrejtur!

Edhe pse titulli prej missit i takon periudhës së viteve të më hershme, për Agnesën vazhdon të mbetet i përhershëm falë bukurisë së pashtershme, shkruan Kosovarja.

Hiret e saja të bukurisë janë vërtetë të rralla, dhe kjo është vërtetuar ndër vite, pasi që mbeti e pazëvendësueshme për kah tiparet e një femre të bukur.

Por, natyrisht si çdo njeri, edhe Agnesa nuk është krejtësisht pa komplekse ose vese të cilat me raste tenton t’i mbulojë në forma të ndryshme.

Ndoshta nuk është vënë re, por rrallë-herë keni rastin ta shihni me flokë të kapura, që do i vinin në pah akoma më tepër fytyrën me tipare dalluese prej missit.

Madje së fundi, e vetëdijshme për bukurinë e saj ka filluar të ‘heqë dorë’ nga grimi duke u shfaqur përherë e më natyrale.

Ani pse në këtë pjesë do të këshillohej që të jetë paksa më e vëmendshme, pasi jo gjithmonë arrin të prezantojë pamjen e saj denjësisht, si e pagrimuar.

Dëshmi e kësaj janë imazhet që ju sjellim në vazhdim, ku keni mundësinë të shihni Agnesën e thjeshtë dhe pa pikë grimi, si dhe atë ku me pak grim dhe flokë të lëshuar, tjetërson pamjen e bukuroshes.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/