Adelina Emini zbulon diçka për dashurinë, befason me fjalët për...

Adelina Emini zbulon diçka për dashurinë, befason me fjalët për...
Adelina Emini zbulon diçka për dashurinë, befason me fjalët për...
Adelina Emini zbulon diçka për dashurinë, befason me fjalët për...

Është ndër këngëtaret e cila ka arritur sukses në skenë si dhe në profesionin e saj si drejtoreshë e marketingut në televizionin publik, shkruan Kosovarja.

Ajo mahnitë ndjekësit e rrjeteve sociale me fotografitë e shumta dhe me pamjet mahnitëse që poston në llogarinë e saj.

Kësaj here, me një deklaratë të veçantë, ka treguar për dashurinë prindërore, për të cilën thotë se është e pazëvendësueshme dhe e pamposhtur.

Dhe vërtetë se s’mund të jetë ndryshe, e këtë këngëtarja e ka ndërthurur edhe me disa fjalë zemre për prindërit që mund t’i shihni në vazhdim./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/