Adelina Emini vishet në të bardha, kaq e bukur po duket

Adelina Emini vishet në të bardha, kaq e bukur po duket
Adelina Emini vishet në të bardha, kaq e bukur po duket
Adelina Emini vishet nu00eb tu00eb bardha, kaq e bukur po duket

Ndër këngëtaret e cila jo vetëm në këtë fushë po tregon suksese të shumta, është Adelina Emini, shkruan Kosovarja.

Emri i saj është vërtetë për t’u marrë shembull, me që ajo është edhe drejtoreshë e marketingut në Televizionin Publik të Kosovës si dhe ligjëruese në njërin nga universitetet private.

Në rrjetet sociale është tejet aktive me ç’rast mahnitë në çdo paraqitje, duke qenë shumë e pëlqyer dhe komentuar nga ndjekësit e shumtë.

Edhe kësaj here, stili i saj tregon se këngëtarja është tejet e zonja në përzgjedhjen e rrobave, ku edhe në të bardha ajo mahnitë me pamjen.

Me shumë klas, e tregon vet ky imazh në vazhdim./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/