Adelina Berisha lanson projektin e ri “S’ta fal”

Adelina Berisha lanson projektin e ri “S’ta fal”
Adelina Berisha lanson projektin e ri “S’ta fal”
Adelina Berisha lanson projektin e ri “S’ta fal”

Adelina Berisha ka lansuar këngën e saj të re.

“S’ta fal” quhet kënga e re e saj.

Producent i këngës dhe tekstshkrues është Irkenc Hyka, ndërsa klipin e ka bërë Max Productions.

Kjo pritet të jetë një nga hitet e javëve të ardhshme pasi që Adelina rikthehet më ndryshe me një këngë ritmike.

Si zakonisht, Adelina duket tejet joshëse në klipin e saj.

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.al/showbiz/