Adelina Berisha lanson projektin e ri “S’ta fal”

Adelina Berisha lanson projektin e ri “S’ta fal”
Adelina Berisha lanson projektin e ri “S’ta fal”
Adelina Berisha lanson projektin e ri “S’ta fal”

Adelina Berisha ka lansuar këngën e saj të re.

“S’ta fal” quhet kënga e re e saj.

Producent i këngës dhe tekstshkrues është Irkenc Hyka, ndërsa klipin e ka bërë Max Productions.

Kjo pritet të jetë një nga hitet e javëve të ardhshme pasi që Adelina rikthehet më ndryshe me një këngë ritmike.

Si zakonisht, Adelina duket tejet joshëse në klipin e saj.

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/