Adele vazhdon të ketë problem me zërin, anulon koncertin e madh

Adele vazhdon të ketë problem me zërin, anulon koncertin e madh
Adele vazhdon të ketë problem me zërin, anulon koncertin e madh
Adele vazhdon të ketë problem me zërin, anulon koncertin e madh

Ëndrra e Adele për të realizuar eksperiencën “residency” në Las Vegas mund mos të realizohet, për shkak të problemeve me zërin.

Këngëtarja britanike i frikësohet motit, gjë që mund të ndikojë akoma më keq për vokalin e saj.

Dhe nuk do të ishte hera e parë që ndodh, pasi vjet Adele u detyrua të ndërpriste turneun, për shkak të komplikimeve me kordat vokale.

Në media shkruhet se Adele po punon për këtë ide të madhe, por i frikësohet faktit se moti i thatë, i ngrohtë dhe me erë në Las Vegas mund t’i krijojë probleme me zërin. “Daily Star” shkruan se zëri nuk është e vetmja pengesë për Adele. 

Ajo gjithashtu nuk dëshiron të shkëputet për shumë kohë nga i biri, Angelo.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/