Adea Pulën s’e keni parë asnjëherë kaq joshëse, zbulon gjoksin dhe...

Adea Pulën s’e keni parë asnjëherë kaq joshëse, zbulon gjoksin dhe...
Adea Pulën s’e keni parë asnjëherë kaq joshëse, zbulon gjoksin dhe...
Adea Pulu00ebn su2019e keni paru00eb asnju00ebheru00eb kaq joshu00ebse, zbulon gjoksin dhe...

Karrierën e filloi në fëmijëri por që tani nuk lë pa u komentuar shuam shpesh në mediet rozë, kjo sepse me linjat bombastike lë nën hije shumë femra, shkruan Kosovarja.

Kësaj here, e veshur me kostume të zeza, por që ka nxjerrë në pah gjoksin me të cilin po ndezë rrjetin, po duket bombastike si asnjëherë më parë.

Sigurisht se Adea ka një stil të veçantë e që këtë e ka dëshmuar në çdo paraqitje.

E kësaj here, flet vet imazhi i saj që do të shihni në vazhdim./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/