Adea Pulën s’e keni parë asnjëherë kaq joshëse, zbulon gjoksin dhe...

Adea Pulën s’e keni parë asnjëherë kaq joshëse, zbulon gjoksin dhe...
Adea Pulën s’e keni parë asnjëherë kaq joshëse, zbulon gjoksin dhe...
Adea Pulën s’e keni parë asnjëherë kaq joshëse, zbulon gjoksin dhe...

Karrierën e filloi në fëmijëri por që tani nuk lë pa u komentuar shuam shpesh në mediet rozë, kjo sepse me linjat bombastike lë nën hije shumë femra, shkruan Kosovarja.

Kësaj here, e veshur me kostume të zeza, por që ka nxjerrë në pah gjoksin me të cilin po ndezë rrjetin, po duket bombastike si asnjëherë më parë.

Sigurisht se Adea ka një stil të veçantë e që këtë e ka dëshmuar në çdo paraqitje.

E kësaj here, flet vet imazhi i saj që do të shihni në vazhdim./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/