A po ja prish Teuta Krasniqit burri i saj? (Foto)

A po ja prish Teuta Krasniqit burri i saj? (Foto)
A po ja prish Teuta Krasniqit burri i saj? (Foto)
A po ja prish Teuta Krasniqit burri i saj? (Foto)

Teuta dhe Adonisi përbëjnë një nga çiftet më të bukura publike. Ani pse Adonisi nuk e do fare jetën publike, ai është bërë mjaftë i njohur nga të gjithë, shkruan "Kosovarja".

Epo, kjo është "fatura" që duhet "paguar" kur zgjedh ta kesh në krahë një person të njohur ose thënë më mirë aktoren Teuta Krasniqi.

Teuta dhe Adonisi pos që duken mirë, ata duken shumë komod në krahët e njëri tjetrit dhe jeta në çift po u shkon për mrekulli, shkruan "Kosovarja".

Aktorja ka thënë se Adonisi nuk ja prish tymin.

Epo, ku ka më mirë./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Më e bukura e Diasporës
Mjerimin e një populli e udhëheqin dështakët, duke i fundosur të zotët!
“Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”
Kështu jetojnë kosovarët në Francë...