A ka alergji ndaj katundarëve gjakovari i “O sa mirë”?

A ka alergji ndaj katundarëve gjakovari i “O sa mirë”?
A ka alergji ndaj katundarëve gjakovari i “O sa mirë”?
A ka alergji ndaj katundarëve gjakovari i “O sa mirë”?

Aktori Edi Kastrati, në serialin “O sa mirë” e luan Arbënorin, një gjakovar tipik, për të cilin megjithatë thotë se është karakter i ekzagjeruar, shkruan “Kosovarja”.

I pyetur se çka ka të përbashkët ai me Arbënorin, Kastrati shton se asgjë, pasi janë tipa plotësisht të kundërt.

Po vetë Edi Kastrati a është lokalist, ai ka alergji katundarët?Për këto përgjigjet në “Kosovare”:

“Nuk jam alergjik dhe nuk e besoj që ekziston ajo lloj alergjie. Nuk jam as lokalist”, thotë aktori shumë i pëlqyer nga publiku./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/