A ka alergji ndaj katundarëve gjakovari i “O sa mirë”?

A ka alergji ndaj katundarëve gjakovari i “O sa mirë”?
A ka alergji ndaj katundarëve gjakovari i “O sa mirë”?
A ka alergji ndaj katundarëve gjakovari i “O sa mirë”?

Aktori Edi Kastrati, në serialin “O sa mirë” e luan Arbënorin, një gjakovar tipik, për të cilin megjithatë thotë se është karakter i ekzagjeruar, shkruan “Kosovarja”.

I pyetur se çka ka të përbashkët ai me Arbënorin, Kastrati shton se asgjë, pasi janë tipa plotësisht të kundërt.

Po vetë Edi Kastrati a është lokalist, ai ka alergji katundarët?Për këto përgjigjet në “Kosovare”:

“Nuk jam alergjik dhe nuk e besoj që ekziston ajo lloj alergjie. Nuk jam as lokalist”, thotë aktori shumë i pëlqyer nga publiku./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/