A ia njihni nënën dhe motrën Shkurte Gashit ? Ja sa ngjajnë (Foto)

A ia njihni nënën dhe motrën Shkurte Gashit ? Ja sa ngjajnë (Foto)
A ia njihni nënën dhe motrën Shkurte Gashit ? Ja sa ngjajnë (Foto)
A ia njihni nënën dhe motrën Shkurte Gashit ? Ja sa ngjajnë (Foto)

Ajo është këngëtarja më e kërkuar e dasmave dhe ahengjeve, e kohëve të fundit ua ka marrë zemrat të rinjve me baladat e saj, shkruan revista Kosovarja.

Në projektin e fundit të titulluar “Do mbijetoj” ajo u pëlqye jashtë mase si për pamjen ashtu edhe për këngën.

Por shumë rrallë flitet për jetën private dhe rrethin e saj.
Nga e mori Shkurta bukurinë, mund të bindeni duke shikuar fotografitë më poshtë./Kosovarja/

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/