A është kjo arsyeja e vdekjes së yllit pornografik? Shikoni postimet e saj në Twitter

A është kjo arsyeja e vdekjes së yllit pornografik? Shikoni postimet e saj në Twitter
A është kjo arsyeja e vdekjes së yllit pornografik? Shikoni postimet e saj në Twitter
A është kjo arsyeja e vdekjes së yllit pornografik? Shikoni postimet e saj në Twitter

Sot papritmas ka ndërruar jetë ylli i filmave për të rritur, August Ames.

Deri tani, dyshohet se 23-vjeçarja ka vrarë veten.

Kjo teori duket se forcohet edhe më shumë kur shihen postimet e saj të fundit në Twitter.

Ajo ka shkruar në një postim duke paralajmëruar "kushdo që është nesër në vendin tim në xhirime, të ketë kujdes, sepse aktori që do të luajë është homoseksual".

Pas kësaj, kanë pasuar postime të shumta të cilat e kanë akuzuar Ames se ka homofobi.

Por ajo ka thënë se "nuk më vjen keq për postimin tim" dhe se vetëm "dëshiron të jetë e kujdesshme për veten".

Ames më herët nuk ka pasur "përplasje" të tilla andaj dyshohet se postimet e shumta mund ta kenë nxitur atë të bëjë vetëvrasje.


Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/