A e pat ‘huqjen’ e Angela Martinit në ditën e martesës…Këpucët e saj…

A e pat ‘huqjen’ e Angela Martinit në ditën e martesës…Këpucët e saj…
A e pat ‘huqjen’ e Angela Martinit në ditën e martesës…Këpucët e saj…
A e pat ‘huqjen’ e Angela Martinit në ditën e martesës…Këpucët e saj…

Angela Martini u martua pak ditë më parë me miliarderin rumun.

Për këtë pati reagime dhe komente të ndryshme, si positive ashtu edhe negative.

E si çdo femër tjetër që ëndërron të vesh fustanin e bardhë, padyshim se kjo gjë nuk do t’i ikte as modeles shqiptare.

Atë ditë ajo u duk shumë bukur në krahët e burri të saj, por ajo që ra në sy, janë këpucët e saj të cilat pos atë ditë, i ka përdorur edhe më parë.

Shikoni vet fotografit më poshtë…/OraInfo

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/