A e dini vajza e cilit prezantues është kjo bukuroshe?

A e dini vajza e cilit prezantues është kjo bukuroshe?
A e dini vajza e cilit prezantues është kjo bukuroshe?
A e dini vajza e cilit prezantues është kjo bukuroshe?

Sigurisht që e keni parë tashmë të shpërndarë në rrjete sociale, në media e gjithandej një bebushe të vockël simpatike të veshur me ngjyrat e flamurit të Kosovës, shkruan "Kosovarja".

Foto e vogëlushes me sy boj qielli u shpërnda edhe nga politikanët tanë, e madje e pamë edhe në media ndërkombëtare.

Por, a e dini se e bija e kujt është "bukuroshja e Pavarsisë"?

Ajo është vajza e prezantuesit të "RTV 21", Robert Bojaj dhe regjisores Getoarbë Mulliqi-Bojaj dhe quhet Eva Zoe Bojaj, shkruan "Kosovarja".

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/