A e dini se kjo modele e famshme ishte e dashura e Seven Saraçit!

A e dini se kjo modele e famshme ishte e dashura e Seven Saraçit!
A e dini se kjo modele e famshme ishte e dashura e Seven Saraçit!
A e dini se kjo modele e famshme ishte e dashura e Seven Saraçit!

Këngëtari i njohur Seven Saraqi, i cili jeton në SHBA, kohë pas kohe po rikthehet me super hite të cilat po i shërbejnë adhuruesve të muzikës së tij, për t’i dëgjuar në sezonën e nxehtë.

Por, kohë më parë Saraqi u përfol për një lidhje të dështuar me një super modele që jeton dhe vepron në SHBA, derisa për këtë foli edhe publikisht.

Lidhja e tyre megjithëse ka përfunduar, me gjasë Seveni akoma ka ndjenja në këtë drejtim, pasi që edhe njërën prej këngëve i bëri dedikim ish të dashurës.

Madje këtë gjë, e pranoi edhe në njërin prej emisioneve ku ishte i ftuar, e ku i’u parashtruan pyetje në lidhje me ish të dashurën dhe relacionin që e përfunduan.

Ajo quhet Lorena Haliti, një vajzë tejet e bukur dhe me tipare të jashtëzakonshme prej modeleje, e që këto imazhe ju bindin më së miri.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/