A do ti khehet Adelina Tahiri muzikës pas lindjes? Tregon këngëtarja...

A do ti khehet Adelina Tahiri muzikës pas lindjes? Tregon këngëtarja...
A do ti khehet Adelina Tahiri muzikës pas lindjes? Tregon këngëtarja...
A do ti khehet Adelina Tahiri muzikës pas lindjes? Tregon këngëtarja...

Vitin që lamë dhe këtë fillim vit një nga këngëtaret më të komentuara në rrjetet sociale qe edhe Adelina Tahiri.

Martesa me avokatin maqedonas Serjozha Markov, e më pas pritja e fëmijës së tyre të parë bënë bujë mediatike.

Por ajo duket tejet e lumtur me këtë zgjedhje që ka bërë. Ajo përmes instastory-v, sot iu ka përgjigjur shumë pyetjeve në lidhje me jetën e saj, e një nga pytjet ishte se a do të rikthehet sërish në muzikë pas lindjes së djalit. 

Këngëtarja thotë se po, madje që bashkëshorti po e shtyen për këtë./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/