A do ta shohim Leartën edhe në muzikë? Tregon vet ajo...

A do ta shohim Leartën edhe në muzikë? Tregon vet ajo...
A do ta shohim Leartën edhe në muzikë? Tregon vet ajo...
A do ta shohim Leartën edhe në muzikë? Tregon vet ajo...

Shyhrete Behluli është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

E përpos saj, në familjen Salihu është edhe një tjetër këngëtare,vajza e Shyhretës, Engjellusha, shkruan lajmi.net

Mirëpo, siç duket numri i artistëve në këtë familje po shtohet.

Kjo se, reja e Shyhretës, Learta është përgjigjur në një nga pyetjet e bëra në Instastory ku dikush i ka shkruajtur se ia ka dëgjuar zërin kur këndon dhe se a mendon të bëhet këngëtare.

“Shumë shpejt” kanë përgjigja e Leartës e cila na bën të mendojmë se së shpejti do të debutojë në muzikë!

Nëse ndodh kjo, padyshim që nuk do mungojnë duetet e saj me Shyhretën dhe Engjin!

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/