13 Summer, vendi ku do ta kaloni verën...

13 Summer, vendi ku do ta kaloni verën...
13 Summer, vendi ku do ta kaloni verën...
13 Summer, vendi ku do ta kaloni verën...

Prishtina njihet për jetën e natës dhe rininë të cilët janë tejet aktiv në klubet e ndryshme, shkruan Kosovarja.

13 Summer, është risia për të cilën qyteti i Prishtinës kishte pasur vërtetë nevojë.

Emra të njohur të skenës performojnë çdo te mërkurë, enjte dhe shtune, duke krijuar një super atmosferë qe mbahet mend.

Një vend i cili që nga hapja u kthye në një pikë tejet të frekuentuar, kishte mirëpritur këngëtarët si Noizy, Adelina Ismaili, Capital T, Lumi B, Buta dhe Ermal Fejzullahu.

13 Summer ndodhet në Hapësirën Industriale, ndërkaq numri i rezervimeve është +377 45 131 300.

Stafi profesional do të bëjë natën tuaj që vërtetë të mbahet mend. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/