Ushtrimet 7 minutëshe që ju bëjnë të hiqni peshë

Ushtrimet 7 minutëshe që ju bëjnë të hiqni peshë
Ushtrimet 7 minutëshe që ju bëjnë të hiqni peshë
Ushtrimet 7 minutëshe që ju bëjnë të hiqni peshë

Pak minuta ushtrime në ditë do t`iu ndihmonin të hiqni peshën e tepërt.

Atë rezultat mund ta arrini duke bërë ushtrime për muskujt e barkut dhe duke i futur në funksion muskujt e të gjithë trupit, shkruan Indeksonline.

Më poshtë iu sjellim videon:


Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/shendetesi/