Drejtoni flokët përgjithmonë me këta përbërës

Drejtoni flokët përgjithmonë me këta përbërës
Drejtoni flokët përgjithmonë me këta përbërës
Drejtoni flokët përgjithmonë me këta përbërës

Shumë femra të cilat nuk kanë flokë të drejtë në mënyrë natyrale, do të donin ti drejtonin ato përgjithmonë.

Ekziston një recetë e cila ju ndihmon për një gjë të tillë, transmeton Indeksonline.

1 filxhan vaj kokosi
2 lugë të mëdha vaj ulliri
rreth 4 lugë të mëdha lëng limoni

Aplikoni këtë përbërje në flokët tuaj dhe lërmi të qëndrojë për rreth 1-2 orë dhe mos harroni të vendosni një kapelë dushi dhe një peshqir të nxehtë.

Kjo recetë, nëse e përdorni vazhdimisht do të ju ndihmojë që të drejtoni flokët tuaj përgjithmonë.

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/per-jete/