Para 14 shkurtit, ish-ushtari vret të dashurën e tij

Para 14 shkurtit, ish-ushtari vret të dashurën e tij
Para 14 shkurtit, ish-ushtari vret të dashurën e tij
Para 14 shkurtit, ish-ushtari vret të dashurën e tij

Një ish-ushtar xheloz goditi për vdekje dashurën e tij të fëmijërisë pasi ajo postoi një fotografi të një unaze nga i dashuri i saj i ri, shkruan Mirror, transmeton Indeksonline.

Miqtë e Ilona Seylyute thonë se ajo u vra vetëm gjashtë javë pasi ish partneri i saj, Viktor Mokha, e kishte rrahur atë në një sulm që ajo kishte raportuar në polici.

Ata kanë akuzuar policinë se nuk ka mbrojtur 25-vjeçaren edhe pse ai e kishte kërcënuar se do ta vrasë atë.

Këtë javë Mokha, 25 vjeç, e gjeti përsëri dhe e ftoi atë për një “bisedë serioze”, sipas policisë në Rusi.

Detektivët pohojnë se e mori atë në kuzhinën e një hoteli – ku ajo po përpiqej të punonte dhe e theri atë disa herë me thikë. 

Ajo vdiq para se në vendin e ngjarjes të arrinte ambulanca.

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/kuriozitete/