Ndodh e papritura! Nusja arrestohet gjatë rrugës për në dasmë

Ndodh e papritura! Nusja arrestohet gjatë rrugës për në dasmë
Ndodh e papritura! Nusja arrestohet gjatë rrugës për në dasmë
Ndodh e papritura! Nusja arrestohet gjatë rrugës për në dasmë

Në Arizona të SHBA’së u arrestua një grua teksa po shkonte në dasmën e saj.

32-vjeçarja Amber Young u përfshi në një aksident trafiku pasi po e ngiste veturën nën ndikim të alkoolit.

E veshur me fustan të bardhë, ajo u fotografua me duart e lidhura dhe duke u dërguar në stacionin policor, ku nënshkroi një dokument që e detyron të lajmërohet më vonë në gjykatë dhe iu lirua të fejuarit të saj.

Nuk dihet nëse më pas u realizua dasma e tyre.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/kuriozitete/