Ky shofer i çudit këta djelmosha me veprimin e tij!

Ky shofer i çudit këta djelmosha me veprimin e tij!
Ky shofer i çudit këta djelmosha me veprimin e tij!
Ky shofer i çudit këta djelmosha me veprimin e tij!

Është bërë si trend publikimi i videove interesante nëpër rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Edhe këtë video që do e shihni tani vërtet është shumë interesante.

Aty shihen dy djem të rinj duke qëndruar para një lokali afër parkingut të veturave. Ku në ato momente vjen një pronar i njërës nga veturat, dhe duket se ai është shofer i ri. E nuk di se si ta largoj veturën nga parkingu, ku detyrohet ta tërheq me duar e më pas hip në të dhe vazhdon.

Ndiqeni videon në fjalë dhe shikojeni se si mbesin të shtangur këta djelmoshat kur e shohin ngjarjen se si rrodhi./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/kuriozitete/