Ky çift do iu tregoj se çdo gjë është e mundur!

Ky çift do iu tregoj se çdo gjë është e mundur!
Ky çift do iu tregoj se çdo gjë është e mundur!
Ky çift do iu tregoj se çdo gjë është e mundur!

Kemi rastisur që të shohim shumë shpesh çifte që nuk përshtatën aspak me njëri-tjetrin.

Por, edhe të atillë që duken si vëlla e motër, shkruan “Kosovarja”.

E ne sonte kemi zgjedhur një çift shumë simpatik që t’ua sjellim që ta shihni, dhe të motivoheni nga ajo që do e shihni.

Çifti në fjalë janë shtat shkurtë. Por, ata nuk i ka ndaluar e as nuk i ka penguar asgjë që të dashurohen e madje të sjellin në jetë një fëmijë dhe janë në pritje të fëmijës tjetër.

Emri i këtij çifti simpatik nuk është bërë i ditur akoma, por foto që do e shikoni tani ka bërë xhiro nëpër rrjetet sociale. Madje ka arrit të merr shumë pëlqime dhe komente pozitive./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.al/kuriozitete/