Hedh topin në bowling, në vend të birilave gruaja thyen ekranin

Hedh topin në bowling, në vend të birilave gruaja thyen ekranin
Hedh topin në bowling, në vend të birilave gruaja thyen ekranin
Hedh topin në bowling, në vend të birilave gruaja thyen ekranin

Një video e kapur gjatë një loje të Bowling është me të vërtetë qesharake.

Një grua nga Brazili, e quajtur Dorinha e cila kishte shkuar për të luajtur Bowling ka bërë një dëm të madh.

Ajo përgjatë kohës që dëshiron të gjuaj topin për t’i rrëzuar birilat, e gjuan aq lartë sa që godet televizionin ku shfaqën pikët dhe e thyen atë, transmeton Indeksonline.

E habitur nga ky gjest, ajo kthehet nga kamera duke mbajtur fytyrën me dy duart e saja.

“Tete Dorinha shënoi pikët në televizion”, ishte përshkrimi i videos e cila u shpërnda nëpër mediat sociale.


Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/kuriozitete/