Erica Garza tregon se si ishte bërë e varur nga pornografia që në moshën 12 vjeçe

Erica Garza tregon se si ishte bërë e varur nga pornografia që në moshën 12 vjeçe
Erica Garza tregon se si ishte bërë e varur nga pornografia që në moshën 12 vjeçe
Erica Garza tregon se si ishte bërë e varur nga pornografia që në moshën 12 vjeçe

Kjo grua ka zbuluar se si u bë e varur nga shikimi i pornografisë në moshën 12 vjeçe dhe shkonte nëpër festa katër herë në javë vetëm për të takuar burra për seks.

Erica Garza u bë e varur nga seksi në një moshë të re dhe thotë se ajo luftoi që të ketë marrëdhënie pa shikuar pamje të tilla.

35 vjeçarja tani e menaxhon varësin ë kësaj me ndihmën e bashkëshortit të saj, por thotë se kur ajo ishte një adoleshente “ shkaktoi kërdi në të gjitha aspektet e jetës së saj”.

“Metodat e mia duke kërkuar vetëm seks u bënë më të errëta dhe më intensive, duke shkaktuar kërdi në të gjitha aspektet e jetës sime”.

Erica ka treguar se kishte filluar të shikonte filma kur prindërit e saj shkonin të flinin.

Ajo thotë se ishte përballur me varësinë e madhe të seksit kur ishte takuar me burrin e saj.

Por fal durimit të tij ajo ka filluar të kontrollojë vetën. Tani ata presin fëmijën e tyre të parë./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/kuriozitete/