E rrahu vajzën dhe një tjetër djalë, por e pëson keq nga një tjetër burrë (Foto/Video)

E rrahu vajzën dhe një tjetër djalë, por e pëson keq nga një tjetër burrë (Foto/Video)
E rrahu vajzën dhe një tjetër djalë, por e pëson keq nga një tjetër burrë (Foto/Video)
E rrahu vajzën dhe një tjetër djalë, por e pëson keq nga një tjetër burrë (Foto/Video)

Një ngjarje interesante ka ndodhur në Rusi, kur një djal grushtoi një femër dhe një mashkull tjetër.

E gjitha kjo erdhi kur në semafor u ndez drita e gjelbër për kalimin e këmbësorëve, por një person që ishte në taksi, duket se e kishte me nxitim, transmeton lajmi.net.

Taksisti mezi ndalojë pranë zebrave nga shpejtësia e madhe që po ngiste, dhe nga makina i zemëruar del një djalë dhe e sulmon fizikisht vajzën dhe një djalë.

Por në ato momente afër tyre gjendet një tjeter përson i cili i del në mbrojtje këtyre dy personave dhe fillon t’a sulmojë pesonin që ishte në taksi.

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/kuriozitete/