E rrahu vajzën dhe një tjetër djalë, por e pëson keq nga një tjetër burrë (Foto/Video)

E rrahu vajzën dhe një tjetër djalë, por e pëson keq nga një tjetër burrë (Foto/Video)
E rrahu vajzën dhe një tjetër djalë, por e pëson keq nga një tjetër burrë (Foto/Video)
E rrahu vajzën dhe një tjetër djalë, por e pëson keq nga një tjetër burrë (Foto/Video)

Një ngjarje interesante ka ndodhur në Rusi, kur një djal grushtoi një femër dhe një mashkull tjetër.

E gjitha kjo erdhi kur në semafor u ndez drita e gjelbër për kalimin e këmbësorëve, por një person që ishte në taksi, duket se e kishte me nxitim, transmeton lajmi.net.

Taksisti mezi ndalojë pranë zebrave nga shpejtësia e madhe që po ngiste, dhe nga makina i zemëruar del një djalë dhe e sulmon fizikisht vajzën dhe një djalë.

Por në ato momente afër tyre gjendet një tjeter përson i cili i del në mbrojtje këtyre dy personave dhe fillon t’a sulmojë pesonin që ishte në taksi.

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/kuriozitete/