Çfarë ndodh me këtë çift nuk do mund t’i mbani të qeshurat!

Çfarë ndodh me këtë çift nuk do mund t’i mbani të qeshurat!
Çfarë ndodh me këtë çift nuk do mund t’i mbani të qeshurat!
Çfarë ndodh me këtë çift nuk do mund t’i mbani të qeshurat!

Tashmë janë bërë të shumtë çiftet e rinj që hedhin video të ndryshme nëpër rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Por, ky çift gjerman që ne i zgjodhëm sonte që t’ua sjellim, vërtet e kanë bërë një video shumë interesante me disa skena ku mund të keqkuptohen nga të tjerët nëse nuk i shohin si duhet.

E, duket se protagonisti i tretë i kësaj videoje, nuk e ka pa situatën të tërën, dhe e ka keqkuptuar ku në fund të videos ai çiftin e godet me shuplaka fytyrës.

Ne iu sigurojmë se edhe nëse nuk dini gjermanisht, do qesheni shumë me këtë video që do ta shihni tani./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/kuriozitete/