Bora e mbulon edhe Ulqinin (Video)

Bora e mbulon edhe Ulqinin (Video)
Bora e mbulon edhe Ulqinin (Video)
Bora e mbulon edhe Ulqinin (Video)

Këto ditë temperaturat kanë pësuar rënie drastike, shkruan revista Kosovarja.

Mirëpo, ajo që është vërtetë habitëse, janë vendet bregdetare, ku ato njihen si vende më të nxehta por që nuk i kanë rezistuar temperaturave të ulëta, andaj edhe vendet bregdetare po preken nga temperaturat e ulëta dhe bora.

Për më shumë ndiqeni videon e më poshtme që Revista Kosovarja e ka siguruar e që ky vend është Ulqini./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/kuriozitete/