Horoskopi ditor - 12.01.2017

Dashi

Venusi do influencoje pozitivisht sot ne jetën tuaj ne çift. Ai do iu ndihmoje te zgjidhni me qetësi edhe ndonjë problem te vogël qe kishte mbetur pezull dhe ne mbrëmje do ndiheni mjaft te qete. Beqaret kane për te pasur një dite te jashtëzakonshme dhe nuk do duan qe ajo te mbaroje. Te ardhurat do jene modeste kështu qe për gjithçka duhet te veproni me maturi.

Demi

Partneri do ju kërkojë sot te bëni disa zgjedhje qe ne fakt do ju duken tejet te vështira. Mendohuni dhe reflektoni gjere e gjate para se te thoni fjalën e fundit. Beqaret do afrohen edhe me tepër me një person qe kane kohe qe e pëlqejnë. Neptuni do ua mbroje gjate gjithë kohës financat kështu qe gjendja do jete me e mire nga sa e kishit imagjinuar. Shfrytëzojeni rastin.

Binjaket

Sot mund te ndodhe çdo gjë ne jetën tuaj ne çift. Xhelozi, zënka, pasion, emocione. Bëhuni gati për gjithçka. Beqareve çdo gjë ka për t'iu ecur me se miri nëse do dine te ecin te qete dhe nuk do nxitohen për te marre vendime. Nga ana tjetër do bëjnë mire te tregohen sa me te fshehte dhe te mos iu tregojnë detaje te tjerëve. Ne planin financiar mund te guxoni edhe me shume pasi gjendja do jete e mire.

Gaforrja

Jeta juaj ne çift do jete mjaft konfuze sot. Here pas here nuk do merrni vesh me atë qe keni ne krah dhe mund te keni edhe disa mosmarrëveshje te vogla. Beqaret do jene te gatshëm për te bere gjithçka ne mënyrë qe ta ndryshojnë statusin e tyre. Shpenzimet duhet t'i bëni me kujdes edhe pse ne fakt situata nuk do jete aspak e keqe. Mendoni pak me tepër edhe për te ardhmen.

Luani

Edhe tek ju do jete Venusi ai qe do ndikoje pozitivisht dhe do ua beje çdo çast akoma me te bukur. Shprehini ndjenjat ashtu si t'i ndieni pa menduar për asnjë moment për te tjerët. Beqaret do e kenë mendjen tek jeta e tyre profesionale dhe do e kalojnë ne plan te dyte jetën sentimentale. Financat nuk do jene aspak te këqija, përkundrazi gjendja mund te ketë edhe përmirësime.

Virgjeresha

Sot do bëni te pamundurën ta stabilizoni jetën tuaj ne çift ju te dashuruarit dhe do ja dilni mbanë me sukses. Do merrni fryme me lirisht dhe do jeni me optimiste për te ardhmen. Beqaret do realizojnë plot takime interesante, por ende nuk do ndihen gati për t'u fiksuar pas dikujt. Buxhetin vështirë se do e mbani te stabilizuar sepse dëshira për te shpenzuar do jete e papërmbajtshme.

Peshorja

Jeta juaj ne çift nuk do jete shume e qëndrueshme gjate kësaj dite. Here pas here mund te keni edhe disa mosmarrëveshje me partnerin dhe ato do e vene ne dyshim vazhdimësinë. Beqaret ka mundësi te afrohen mjaft me një person te huaj dhe shume shpejt do fillojnë edhe lidhje me te. Buxhetin do e keni ne vëmendje gjate gjithë kohës dhe do e menaxhoni ne mënyrë te përkryer.

Akrepi

Çiftet qe kohet e fundit kane pasur probleme serioze, sot do kenë një dite me te qete. Do jene me te logjikshëm dhe do i kuptojnë gabimet qe kane bere. Beqaret do ndihmohen mjaft nga Venusi dhe do kenë një dite te mbushur me ftesa, takime e propozime. Financat duhet t'i mbani me tepër nen kujdes pasi ne te kundërt situata do ju dale jashtë kontrollit atëherë kur nuk do e prisni.

Shigjetari

Kjo e sotmja nuk ka për te qene një dite shume e mire për ata qe janë ne një lidhje. Here do dashuroheni me pasion, por ne momente te tjera do debatoni ashpër. Beqaret do i japin prioritet absolut jetës sentimentale dhe do bëjnë te pamundurën qe ta ndryshojnë atë. Buxheti nuk do jete aspak ne gjendjen qe do dëshironit pasi kohet e fundit jeni treguar shume te pamatur me shpenzimet.

Bricjapi

Planetët do kenë ndikim pozitiv tek jeta juaj ne çift sot dhe vetëm gjera te bukura kane për t'iu ndodhur. Mund te flisni për çdo gjë pa pasur droje dhe partneri do iu beje disa premtime. Beqaret do realizojnë takime mjaft interesante te cilat do ua ndryshojnë jetën për mire. Financat do i kontrolloni ne çdo moment dhe gjendja ka për te qene e qëndrueshme.

Ujori

Do lini çdo gjë tjetër pa dore sot ju te dashuruarit dhe do i përkushtoheni plotësisht atij qe keni ne krah. Mund te mendoni te bëni edhe ndonjë çmenduri te vogël sa për ta nxehur me tepër atmosferën. Beqaret duhet te dalin sa me shume e te njihen me persona te rinj pasi vetëm kështu mund te gjejnë dike te përshtatshëm. Buxheti nuk do jete aspak i keq.

Peshqit

Sot nuk do e përmbani dot xhelozinë ju qe jeni ne një lidhje dhe do doni te mos ndaheni për asnjë moment nga ai qe keni ne krah. Kujdes me çdo gjest dhe çdo fjale sepse mund ta shkatërroni harmoninë e ndërtuar me aq mund. Beqaret do kenë takime me serioze sot. Buxheti do kërkojë me shume kohe dhe vëmendje pasi vetëm ashtu gjendja mund te stabilizohet.

0 Shpërndarje
http://kosovarja.al/horoskopi/