Smoothie nga mollët, kivi dhe spinaqi

Smoothie nga mollët, kivi dhe spinaqi
Smoothie nga mollët, kivi dhe spinaqi
Smoothie nga mollët, kivi dhe spinaqi

Një lëng i shijshëm dhe shumë i thjeshtë në përgatitje.

Përbërësit:

– 2 mollë të gjelbra,
– një grusht spinaq,
– kivi,
– gjysmë kastraveci,
– një e katërta e avokados,
– 2 lugë jogurt

Përgatitja:

Qëroni mollët dhe pritni.

Qëroni dhe grini kivin dhe kastravecin.

Lajeni dhe priteni spinaqin.

Qitni pemët, perimet dhe jogurtin në blender dhe përzieni.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/gatojca/