Cila shenjë e horoskopit jeni ? Do vdisni së qeshuri se si reagoni kur mbeteni të bllokuar me veturë gjatë dimrit

Cila shenjë e horoskopit jeni ? Do vdisni së qeshuri se si reagoni kur mbeteni të bllokuar me veturë gjatë dimrit
Cila shenjë e horoskopit jeni ? Do vdisni së qeshuri se si reagoni kur mbeteni të bllokuar me veturë gjatë dimrit
Cila shenjë e horoskopit jeni ? Do vdisni së qeshuri se si reagoni kur mbeteni të bllokuar me veturë gjatë dimrit

Secila shenjë ka karakteristikat e veta, madje edhe mënyrën se si e shpreh nervozën në momente të caktuara, shkruan revista Kosovarja.

Astrologët kanë nxjerrë në pah një hulumtim se si reagojnë shenjat kur mbeten në rrugë me makinë në mes të acarit:

DASHI

Janë aq të padurueshëm sa që nuk do e presin shërbimin komunal të rrugëve me bindjen se do t’ia dalin vetë ta pastrojnë borën, madje më mirë sesa maqinat adekuate për këtë punë.

DEMI

Sigurohet se a ka mjaft ushqim në makinë me që gjithçka mund të durojnë përveç urisë.

BINJAKET

Shfrytëzojnë rastin që të bëjnë bujë në rrjetet sociale që kanë mbetur në dëborë, me që ky është një moment i rëndësishëm për ta dhe nuk bën që të mos shpërndahet.

GAFORRJA

Vetëm i nevojitet dikush që ta mbajë për dore dhe t’i thotë se e gjithë kjo do të përfundojë së shpejti.

LUANI

Gazetarëve të cilët janë duke e incizuar këtë situatë është në gjendje t’iu japë intervistë ekskluzive me rastin e acarit të tillë.

VIRGJËRESHA

“Të thash që të rrimë në shtëpi” fillon me kunja dhe me simptomat e “kalljes së mushkërive” .

PESHORJA

Kënaqen duke bërë selfie me fjollat e dëborës duke e marrë këtë situatë me qetësi.

AKREPI

Me që është shenja më e frustruar seksualisht, do ta shfrytëzojë rastin të lëshohet në kënaqësi të paharrueshme. Për ta nuk ka rëndësi vendi, koha apo rreziku.

SHIGJETARI

Shigjetarët e shfrytëzojnë situatën e tillë duke u kënaqur dhe për ta kjo është një avanturë e mirë me që kanë çfarë të tregojnë.

BRICJAPI

Paniku i tyre kalon gjithë kufijtë e mundshëm dhe mos i merrni afër zemrës sharjet të cilat mund të shpërthejnë pa vetëdijen e tyre.

UJORI

Këta mundohen që të qetësojnë situatën duke iu ndihmuar të tjerëve dhe duke i këshilluar se ka gjëra edhe më të rënda sesa të bllokohesh në komunikacion duke u përballur me reshje të dendura dëbore.

PESHQIT

Nga paniku fillojnë t’i telefonojnë të afërmit që t’ua thonë lamtumirën e fundit me që sipas tyre ky është një rast i papërballueshëm dhe vështirë se do t’i shpëtojnë vdekjes./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/astrologji/