Vdekje tragjike e një vajzë të re, i jep fund jetës duke u helmuar

Vdekje tragjike e një vajzë të re, i jep fund jetës duke u helmuar
Vdekje tragjike e një vajzë të re, i jep fund jetës duke u helmuar
Vdekje tragjike e një vajzë të re, i jep fund jetës duke u helmuar

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Velipojë.

Një 20-vjeçare me emrin Matilda Prendi, është vetëhelmuar me fostoksinë mëngjesin e ditës së sotme në shtëpinë e saj.

Pas gjetjes nga familjarët, e reja është dërguar në spital për t’i dhënë ndihmën e shpejtë.

20-vjeçarja ka ndërruar jetë gjatë pasdites së sotme.

Matilda Prendi ishte e martuar, ndërsa nuk dihen ende shkaqet se përse i dha fund jetës./a.k/noa./

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/aktualitet/