Skandaloze: Seks oral midis plazhës (Video)

Skandaloze: Seks oral midis plazhës (Video)
Skandaloze: Seks oral midis plazhës (Video)
Skandaloze: Seks oral midis plazhës (Video)

Një çift është filmuar teksa partneri i bënte seks oral të dashurës në mes të plazhit.

Afër tyre nuk kishte vetëm të rritur por edhe fëmijë të cilët luanin fare pranë.
Pamjet janë filmuar në Jesolo të Italisë, dhe më pas janë bërë publike nga mediat vendase. 

 

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/aktualitet/