Shpend Ahmeti kritik ndaj dy krahëve të Vetëvendosjes

Shpend Ahmeti kritik ndaj dy krahëve të Vetëvendosjes
Shpend Ahmeti kritik ndaj dy krahëve të Vetëvendosjes
Shpend Ahmeti kritik ndaj dy krahëve të Vetëvendosjes

Për herë të parë doli në publik të martën, pasi dha dorëheqje nga Vetëvendosje. Edhe kur doli nuk qëndroi gjatë.

Por, edhe këtë kohë sa inspektoi nisjen e punimeve në sheshin ”Adem Jashari” nuk preferoi të flas për ish-partinë e tij, njofton Klan Kosova.

Megjithatë ai i tha disa fjalë, me të cilat nuk mbajti anën e asnjërit grup.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/aktualitet/