Rasti tragjik në Viti, 17-vjeçari ka kryer vetëvrasje

Rasti tragjik në Viti, 17-vjeçari ka kryer vetëvrasje
Rasti tragjik në Viti, 17-vjeçari ka kryer vetëvrasje
Rasti tragjik në Viti, 17-vjeçari ka kryer vetëvrasje

17-vjeçari që u gjet sot i vdekur në fshatin Verban të Vitisë, burime brenda policisë së Kosovës kanë bërë të ditur për Gazetën Express se ka kryer vetëvrasje

Rastin për vdekjen e tij e ka konfirmuar  policia e Kosovës, por pa dhënë detaje të tjera pasi rasti është në hetime.

Por, Gazeta Express mëson nga burimet e saj brenda policisë se rasti ka të bëjë me vetëvrasje.

Familjarët e viktimës e kanë njoftuar policinë për rastin dhe të njëjtit me urdhër të prokurorit trupin e pajetë të 17-vjeçarit e kanë dërguar për obduksion.


Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/aktualitet/