Prizren, vetura godet për vdekje këmbësorin

Prizren, vetura godet për vdekje këmbësorin
Prizren, vetura godet për vdekje këmbësorin
Prizren, vetura godet për vdekje këmbësorin

Përmes raportit 24 orësh Policia e Kosovës ka njoftuar se të shtunën në Prizren ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet.

I dyshuari mashkull gjersa ishte duke drejtuar automjetin në autostradë, ka goditur për vdekje një këmbësor mashkull.
“Vdekja është konstatuar nga ekipi mjekësor në vend të ngjarjes dhe e vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”, njofton policia, transmeton Express.

I dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/aktualitet/