Prizren, vetura godet për vdekje këmbësorin

Prizren, vetura godet për vdekje këmbësorin
Prizren, vetura godet për vdekje këmbësorin
Prizren, vetura godet për vdekje këmbësorin

Përmes raportit 24 orësh Policia e Kosovës ka njoftuar se të shtunën në Prizren ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet.

I dyshuari mashkull gjersa ishte duke drejtuar automjetin në autostradë, ka goditur për vdekje një këmbësor mashkull.
“Vdekja është konstatuar nga ekipi mjekësor në vend të ngjarjes dhe e vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”, njofton policia, transmeton Express.

I dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/aktualitet/