Përleshje me armë, arrestohen tre të mitur në Prishtinë

Përleshje me armë, arrestohen tre të mitur në Prishtinë
Përleshje me armë, arrestohen tre të mitur në Prishtinë
Përleshje me armë, arrestohen tre të mitur në Prishtinë

Janë arrestuar tre të mitur në Prishtinë.

Policia bën të ditur se tre të dyshuar, të moshës së mitur, të cilët pas një mos marrëveshje me tre persona viktima të mitur, njëri nga të dyshuarit ka shtënë me pistoletë në drejtim të viktimave, por pa ndonjë pasojë.

Në vendin e ngjarjes njësitet policore kanë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë dhe një gëzhojë. Me vendim të prokurorit tre të dyshuar janë dërguar në qendrën e mbajtjes.Magazina.

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/aktualitet/