"Dueli" mes qenit dhe gjarpërit në Rahovec

"Dueli" mes qenit dhe gjarpërit në Rahovec

Një fermer nga Rahoveci ka shpërndarë një video interesante.

Në videon e publikuar nga fermeri, shihet teksa një qen "sulmon" një gjarpër.

Në fund, siç shihet në video, gjarpëri "humb" mbetejën pasi ngordh.

Për më shumë, ndiqeni videon më poshtë.


Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/aktualitet/