Cilin aktorë turk po e kopjon Labinot Gashi dhe me çka ? (Foto)
Cilin aktorë turk po e kopjon Labinot Gashi dhe me çka ? (Foto)
Yllka Kuqi mahnitë me veshjen e radhës (Foto)
Yllka Kuqi mahnitë me veshjen e radhës (Foto)
Edhe në krahët e Afronës, Blero nuk e ndalë cigaren (Foto)
Edhe në krahët e Afronës, Blero nuk e ndalë cigaren (Foto)
Ja si e kallin nënë e bijë, Shkurtja me Gresën (Video)
Ja si e kallin nënë e bijë, Shkurtja me Gresën (Video)

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në